Pages

TregoShqip

TregoShqip
» Mirsevini ne TregoShqip.Blogspot.Com - Ne blogun tone do te gjeni lajme nga bota dhe vendi, Info VIP, Ndeshje te sigurta 100%, Lojra ONLINE, Lojra per PC Tuaj, Hite Shqip, Etj..// Na ndiqni ne FACEBOOK: Trego Shqip

Sunday, January 26, 2014

23-vjeçarja kërkon dhuratë për ditëlindje: Dua seks me 23 meshkuj- FOTO

23-vjeçarja kërkon dhuratë për ditëlindje: Dua seks me 23 meshkuj-  FOTOKANADA – Një vajzë kanadeze ka kërkuar një dhuratë disi të veçantë për ditëlindjen e saj. Heidi Van-Horny mbush 23 vjeç në 20 shkurt dhe për këtë ka kërkuar plot 23 meshkuj me të cilët të kryejë marrëdhënie seksuale.

Heidi interpreton filma për të rritur në Kanada dhe idenë për dhuratën e ditëlindjes e ka postuar në faqen e saj në “Facebook”, ku ka ftuar djemtë në festën e shfrenuar.

Faqja e saj në rrjetin social është bllokuar për shkak të kërkesave të shumta për miqësi, ndërsa vajza ka siguruar se festa e ditëlindjes do të zhvillohet në 20 shkurt në klubin “L’Eclipse Dix71” në Montreal. 

No comments:

Post a Comment