Pages

TregoShqip

TregoShqip
» Mirsevini ne TregoShqip.Blogspot.Com - Ne blogun tone do te gjeni lajme nga bota dhe vendi, Info VIP, Ndeshje te sigurta 100%, Lojra ONLINE, Lojra per PC Tuaj, Hite Shqip, Etj..// Na ndiqni ne FACEBOOK: Trego Shqip

Sunday, January 26, 2014

Kelly provokon në tapetin e kuq

Kelly Brook, 34 vjeçarja modele, artiste dhe drejtuese televizive britanike, është shfaqur
me një dekolte marramendëse shumë të hapur, në National Televizion Awards në Londër. 

No comments:

Post a Comment