Pages

TregoShqip

TregoShqip
» Mirsevini ne TregoShqip.Blogspot.Com - Ne blogun tone do te gjeni lajme nga bota dhe vendi, Info VIP, Ndeshje te sigurta 100%, Lojra ONLINE, Lojra per PC Tuaj, Hite Shqip, Etj..// Na ndiqni ne FACEBOOK: Trego Shqip

Friday, February 7, 2014

Zgjohet Schumacheri, pas nje muaji


Lajm i mire per shendetin e legjendes se Formula 1, Michael Schumacher. Ish kampioni i botes ne Formula 1, eshte zgjuar nga koma ne mengjes.

"Truri i tij ka reaguar mire. Ai eshte zgjuar lehtesisht nga koma. Ky eshte lajmi me i mire qe nga lendimi i tij. Zgjimi i tij eshte i ngadalshem dhe zgjate. Ne tani shpresojme se do te behet mire" kane thene mjeket e tij.

Zgjimi nga koma vije pikerisht nje muaj pas lendimit te tij ne Grenoble te Frances./Indeksonline/

No comments:

Post a Comment