Pages

TregoShqip

TregoShqip
» Mirsevini ne TregoShqip.Blogspot.Com - Ne blogun tone do te gjeni lajme nga bota dhe vendi, Info VIP, Ndeshje te sigurta 100%, Lojra ONLINE, Lojra per PC Tuaj, Hite Shqip, Etj..// Na ndiqni ne FACEBOOK: Trego Shqip

Wednesday, February 5, 2014

ME 21 SHKURT NIS BIG BROTHER ALBANIA

Jemi mësuar tashmë gjashtë edicione që spektaklin e BigBrother ta ndjekim të shtunave.
Por, këtë vit diçka ka ndryshuar, transmetimi drejtpërdrejt i spektaklit, përkatësisht nata e quajtur e ‘eliminimeve të konkurruesve” do të jetë të premtëve, duke filluar nga data 21 shkurt.
Këtë e ka bërë të ditur vet prezantuesja e programit, Arbana Osmani në profilin e saj zyrtar në rrjetin social Instagram. "Për shkak të impenjimit tim paralel tek #ediell, këtë vit Big Brother do të jetë live të premten duke filluar nga data 21 shkurt në Top Channel".

No comments:

Post a Comment