Pages

TregoShqip

TregoShqip
» Mirsevini ne TregoShqip.Blogspot.Com - Ne blogun tone do te gjeni lajme nga bota dhe vendi, Info VIP, Ndeshje te sigurta 100%, Lojra ONLINE, Lojra per PC Tuaj, Hite Shqip, Etj..// Na ndiqni ne FACEBOOK: Trego Shqip

Thursday, February 13, 2014

Kapet 1 ton drogë, në pranga 6 persona

Tiranë, 13 shkurt 2014, Një operacion i Drejtorisë së Kufirit dhe Migracionit në Vlorë ka mundur të sekuestrojë sot një ton lëndë narkotike në zonën  “Shën Vasil”, e cila dyshohet  të jetë e llojit Kanabis Sativa. Gjatë këtij operacioni forcat e policisë kanë vënë në pranga gjashtë persona, të cilët posedonin lëndën narkotike. Sipas policisë të arrestuar janë P.Caushi, L.Gjika, V.Bodoj D.Bodoj, B.Boboj dhe G.Halili. Policia informon se droga është gjetur në një furgon dhe aktualisht policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

No comments:

Post a Comment