Pages

TregoShqip

TregoShqip
» Mirsevini ne TregoShqip.Blogspot.Com - Ne blogun tone do te gjeni lajme nga bota dhe vendi, Info VIP, Ndeshje te sigurta 100%, Lojra ONLINE, Lojra per PC Tuaj, Hite Shqip, Etj..// Na ndiqni ne FACEBOOK: Trego Shqip

Thursday, February 13, 2014

VERGARA: GJINJTË E MËDHENJË MË BËJNË SI PROSTITUTË

Edhe pse është njëra prej femrave më të bukura dhe seksi në botë, modelja Sofia Vergara nuk është aspak e kënaqur me pamjen e saj.
Një pengesë për këtë është gjoksi i madh i saj, ka thënë modelja, duke vazhduar se e bënë të duket si prostitutë.
"Gjoksat e mi janë të mëdhenjë dhe shpesh mendoj se dukem vulgare, por qfare të bëjë kur kjo është gjenetike. Edhe nena ime i ka pasur të tillë” tregon ylli i serialit “Modern Family”.
Gjithashtu ajo rrëfen që bën shumë ushtrime që gjoksi i saj të mos varet.


No comments:

Post a Comment