Pages

TregoShqip

TregoShqip
» Mirsevini ne TregoShqip.Blogspot.Com - Ne blogun tone do te gjeni lajme nga bota dhe vendi, Info VIP, Ndeshje te sigurta 100%, Lojra ONLINE, Lojra per PC Tuaj, Hite Shqip, Etj..// Na ndiqni ne FACEBOOK: Trego Shqip

Sunday, January 26, 2014

Rita Ora tregon “asetet” e saj

Rita Ora u rikthye të tregonte fizikun e saj të shkëlqyer, ndërsa u fotografua të gjatë mesjavës në një mbrëmje në Los Anxhelos.
Këngëtarja me origjinë kosovare kishte zgjedhur të vishej me një fustan të shkurtër ngjyrë ari, i cili nxorri në pah këmbët e saj të drejta dhe të tonifikuara, si dhe format e tjera vërtet sensuale të 23-vjeçares.
Ora ndodhet në Amerikën e Veriut për të marrë pjesë në përvojën e saj të parë kinematografike, në rolin e motrës së Grey, në shndërrimin në film të librit më të suksesshëm të 2013-s, “50 Hijet e Greit”.
Një roman me tre vëllime me përmbajtje të theksuar erotizmi, pa dyshim që ka nevojë për këtë tërheqjes seksuale që Rita është në gjendje të transmetojë, vetëm një javë pas ndërprerjes së marrëdhënies 9-mujore me DJ Calvin Harris.

No comments:

Post a Comment