Pages

TregoShqip

TregoShqip
» Mirsevini ne TregoShqip.Blogspot.Com - Ne blogun tone do te gjeni lajme nga bota dhe vendi, Info VIP, Ndeshje te sigurta 100%, Lojra ONLINE, Lojra per PC Tuaj, Hite Shqip, Etj..// Na ndiqni ne FACEBOOK: Trego Shqip

Tuesday, February 25, 2014

‘Çmendet’ Ezel

Fama mund të kthehet shpesh në bezdi, sidomos kur fansat e paparacët të ndjekin kudo që shkon. Kjo po ndodh edhe me aktorin e turk,Kenan ?mirzal?o?lu, i mirënjohur për publikun shqiptar në filmin, Ezel. Ndërsa po kthehej për në shtëpi, Kenan shpërtheu në ulërima kur pa se hyrja e banesës së tij ishte rrethuar nga paparacët. Ai u shpreh i revoltuar që nuk mund të kishte qetësi edhe shtëpinë e tij. “Kjo është e papranueshme, nuk guxoj ti afrohem derës sepse do të ketë njerëz me aparate fotografikë në dorë, gati për ti shkrepur e për të postuar gjithçka në Twitter”, i tha aktori ndër të tjera paparacëve. Ndërsa po futej brenda në shtëpi, si për ti thënë atyre se gjithçka ka një kufi, Kenan shtoi se ndihej i lodhurkishte qenë në set që në 9 të mëngjesit dhe se ishte mesnatë ndaj, dëshironte që ta linin të qetë. Në fakt ylli i telenovelave turke Kenan Imirzalioglu vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, jo vetëm për një sërë serialesh të suksesshme por edhe për akuzat që rëndojnë mbi të për trafik drogë. 39-vjeçari është mjaft i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar në telefilmin Ezel, një ndër serialet më të suksesshme.

No comments:

Post a Comment