Pages

TregoShqip

TregoShqip
» Mirsevini ne TregoShqip.Blogspot.Com - Ne blogun tone do te gjeni lajme nga bota dhe vendi, Info VIP, Ndeshje te sigurta 100%, Lojra ONLINE, Lojra per PC Tuaj, Hite Shqip, Etj..// Na ndiqni ne FACEBOOK: Trego Shqip

Friday, February 21, 2014

Del kamioni nga rruga, në gjendje të rëndë shoferi

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Pukë, ku një kamion ka dalë nga rruga pranë vendit të njohur si “Lum Shtylla”. Si pasojë e aksidentit drejtuesi i mjetit P.Biba është dërguar me urgjencë drejt spitalit ku ndodhet në gjendje të rëndë. Kanë qenë drejtues të tjerë të mjeteve të cilët kalonin në segmentin rrugor ku ndodhi aksidenti ata që i kanë ardhur në ndihmë të dëmtuarit, duke lajmëruar ndihmën e shpejtë. Sakaq lidhur me këtë rast nga ana e uniformave blu vijon puna për të hedhur dritë mbi rrethanat e aksidentit të rëndë. 

No comments:

Post a Comment