Pages

TregoShqip

TregoShqip
» Mirsevini ne TregoShqip.Blogspot.Com - Ne blogun tone do te gjeni lajme nga bota dhe vendi, Info VIP, Ndeshje te sigurta 100%, Lojra ONLINE, Lojra per PC Tuaj, Hite Shqip, Etj..// Na ndiqni ne FACEBOOK: Trego Shqip

Sunday, February 2, 2014

Për dy ditë, gati 23 milion shikime


Reklama që kompania e birrave, ‘Budweiser’ ka vendosur ta shfaqë gjatë natës së “Super Bowl”, ndeshja që e përcakton kampionin në futbollin amerikan, po pëlqehet tejmase nëpër rrjete sociale. Vetëm në kanalin e kësaj kompanie në youtube, video e postuar para dy ditësh është shikuar nga 23 milionë veta, në të gjithë botën. Reklama bën fjalë për miqësinë në mes të një qenushi dhe një kali ‘Clydesdale’. Shikoni reklamën dhe kënaquni me një nga realizimet më të mira deri më tash në fushën e marketingut.


No comments:

Post a Comment