Pages

TregoShqip

TregoShqip
» Mirsevini ne TregoShqip.Blogspot.Com - Ne blogun tone do te gjeni lajme nga bota dhe vendi, Info VIP, Ndeshje te sigurta 100%, Lojra ONLINE, Lojra per PC Tuaj, Hite Shqip, Etj..// Na ndiqni ne FACEBOOK: Trego Shqip

Thursday, February 27, 2014

Plaçkitin postën me kallash

Dy persona të maskuar dhe me kallashnikov kanë grabitur postën numër 5 në Gjakovë.

Të dyshuarit kanë arritur të marrin rreth 300 euro, një telefon “Samsung”,si dhe kartela mbushëse të telefonisë “vala” 20×3 euro, 20×5 euro,17×10 euro,dhe menjëherë të dyshuarit ishin larguar në drejtim të pa njohur.
Ngjarja ka ndodhu rreth orës 19 e 40 minuta të së hënën në rrugën “ Nëna Terezë ” në Gjakovë.
Policia ka njoftuar se ka ndërmarrë të gjitha masat e nevojshme . Menjëherë njësitet policore janë vënë në kërkim për kapjen e të dyshuarve të mundshëm të këtij rasti dhe hetuesit rajonal në koordinim të plotë me prokurorin e shtetit , janë duke punuar për të identifikuare arrestuar të njëjtit .

No comments:

Post a Comment