Pages

TregoShqip

TregoShqip
» Mirsevini ne TregoShqip.Blogspot.Com - Ne blogun tone do te gjeni lajme nga bota dhe vendi, Info VIP, Ndeshje te sigurta 100%, Lojra ONLINE, Lojra per PC Tuaj, Hite Shqip, Etj..// Na ndiqni ne FACEBOOK: Trego Shqip

Friday, February 28, 2014

Itali, shqiptari vret tunizianin qe i ngacmoi vajzen

Nuk e ka toleruar ngacmimin ndaj vajzes se tij nje shqiptar bne Itali. Policia vendase  ka arrestuar një 51-vjeçar shqiptar, i cili akuzohet se ka therur me thikë një shtetas tunizian.
Sipas policise, Edmond Koçiu vrau me thikë tunizianin Lassad Gouma, ku ky i fundit i ngacmoi vajzën shqiptarit.
Krimi mendohet se u krye për mbrojtjen e nderit të familjes.
Vrasja ndodhi në një strukturë pritje për ekstakomunitarët në qytetin e Peruxhias, të martën në darkë.
Tuniziani i vrarë qëndronte pa dokumente në Itali dhe kishte disa precedentë penalë, për drogë, për krime ndaj pronës dhe ndaj personit.

No comments:

Post a Comment