Pages

TregoShqip

TregoShqip
» Mirsevini ne TregoShqip.Blogspot.Com - Ne blogun tone do te gjeni lajme nga bota dhe vendi, Info VIP, Ndeshje te sigurta 100%, Lojra ONLINE, Lojra per PC Tuaj, Hite Shqip, Etj..// Na ndiqni ne FACEBOOK: Trego Shqip

Friday, January 24, 2014

Kardashian, 3 mijë $ në ditë për fundshpinën (FOTO)


Kardashian, 3 mijë $ në ditë për fundshpinën (FOTO)

Fundshpina e Kim Kardashian është po aq e famshme sa edhe llogaria e saj në "Twitter" me 19 milionë ndjekës.
Megjithatë, për shkak të formave të saj të bollshme dhe të veçanta, për Kardashian është shndërruar në një problem i vërtetë gjetja e veshjeve që t'i rinë puthur në trup ashtu siç ajo do të dëshironte.
Zgjidhja? "TMZ" informoi ditën e mërkurë se 33-vjeçarja ka punësuar një rrobaqepës personal, i cili paguhet 3 mijë dollarë në ditë.
Rrobaqepësi, përveçse do ta këshillojë Kimin për veshjet që duhet të blejë, do të jetë gjatë të gjithë kohës në gatishmëri për të rimodeluar veshjet e blera nga Kardashian, në mënyrë që t'i sjellë ato sipas formës së dëshiruar.


  

No comments:

Post a Comment